- TERMINY: Zakończyło się 26.09.2025 (8 miesięcy temu)
- Miejsce: Centrum Kultury Agora
- BILETY: Wstęp biletowany
FILTRUJ
26 września w Centrum Kultury Agora odbędzie się wystawa malarstwa artystów biorących udział w letnim plenerze malarskim w Wolimierzu. Tematem przewodnim były domy przysłupowe – unikatowe dziedzictwo architektury sudeckiej.
Pod okiem artysty Marka Domanieckiego nad obrazami pracowało dwunastu twórców: Damian Świrk, Anna Larina-Dzimira, Izabela Smaza, Anna Szajdewik, Martyna Lewicka, Sylwester Sieradzki, Aleksandra Wilk, Valery Pasyuk, Magdalena Bielecka, Paweł Rajca, Martyna Zemlik.
Portretowane domy to: dom Luizy i Jarka Skrzyniarzy oraz dom Magdy i Tomasza.
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: EtnoPolska. Edycja 2025.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Studio BWA Wrocław
CAL Plac Grunwaldzki
Żyjnia BWA Wrocław
Centrum Historii Zajezdnia
Hala Stulecia we Wrocławiu
BWA Wrocław Główny
Muzeum Pana Tadeusza
galeria SIC! BWA Wrocław
Hala IASE
Sky Tower
Centrum Historii Zajezdnia
Muzeum Pana Tadeusza