Warsztat psychoedukacyjny „O złości” czyli o tym, co dobrego może robić dla nas nasza złość
- TERMINY: Zakończyło się 11.05.2025 (1 rok temu)
- Miejsce: Herbaciarnia i kawiarnia K2
- BILETY: Wstęp biletowany / Cena biletu od 40zł
FILTRUJ
Zapraszamy na warsztat psychoedukacyjny „O złości” czyli o tym, co dobrego może robić dla nas nasza złość.
W trakcie części teoretycznej warsztatu dowiemy się dlaczego czujemy złość, jakie informacje ona ze sobą niesie, dlaczego czasem trudno nam sobie z nią poradzić oraz wiele więcej! Podczas części praktycznej warsztatu nauczymy się nowych sposobów regulacji emocjonalnej oraz konstruktywnego radzenia sobie ze złością, które służą budowaniu naszych relacji oraz dbaniu o nasze granice.
O czym informuje nas złość? Jak złość może nam pomóc budować zdrowe relacje? Jak radzić sobie ze złością - swoją i innych? Podczas warsztatów odpowiemy na te i inne pytania.
Warsztat obejmuje część teoretyczną opartą na naukowej literaturze psychologicznej oraz część praktyczną, składającą się z ćwiczeń i dyskusji. Nasze spotkania są okazją do szczerej rozmowy w bezpiecznej atmosferze na tematy, które nas wszystkich łączą.🩷
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Hala Stulecia we Wrocławiu
Dom Handlowy Renoma
Hala IASE
Synagoga pod Białym Bocianem
Park Generała Andersa
ZOO Wrocław
Miasto Wrocław
HotSpot Beach Bar
Park Lesława Węgrzynowskiego
Hala sportowa IX Liceum Ogólnokształcącego
Kąpielisko Staw Królewiecki
Odra Centrum