Plener Plastyczny MDK im. Mikołaja Kopernika w Ogrodzie Botanicznym
- TERMINY: Zakończyło się 10.05.2025 (1 rok temu)
- Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika
- BILETY: Wstęp wolny
FILTRUJ
Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika zaczyna kolejny sezon plenerów plastycznych w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. 10 maja zapraszamy do udziału w plenerze plastycznym „Kolory wiosny”.
Udział jest bezpłatny, a uczestnicy tego dnia mogą za darmo wejść do ogrodu botanicznego. Prosimy, aby na konkurs przyjść ze swoimi materiałami plastycznymi. Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Park Generała Andersa
Odra Centrum
ZOO Wrocław
Park Lesława Węgrzynowskiego
HotSpot Beach Bar
Hala IASE
Hala Stulecia we Wrocławiu
Miasto Wrocław
Synagoga pod Białym Bocianem
Kąpielisko Staw Królewiecki
Dom Handlowy Renoma
Hala sportowa IX Liceum Ogólnokształcącego