- TERMINY: Zakończyło się 21.02.2025 (1 rok temu)
- Miejsce: La Luz
- BILETY: Wstęp wolny
FILTRUJ
Kawa z psychologiem – spotkanie dla młodzieży.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Psychologa Zapraszamy uczniów szkół średnich na wyjątkowe spotkanie „Kawa z psychologiem”, które odbędzie się 21 lutego w godzinach 17:30-19:00 w La Luz (Świętego Antoniego 36/38, Wrocław). Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z psychologiem na tematy związane z rozwojem osobistym i kompetencjami życiowymi.
Omówimy m.in.:
To doskonała okazja, aby w przyjaznej atmosferze zdobyć praktyczne wskazówki na przyszłość.
Zgłoszenia (imię, telefon kontaktowy) prosimy przesyłać na adres warsztaty.laluz@promykslonca.pl (temat maila: kawa 21.02). Liczba miejsc ograniczona! Dołącz do nas i spędź inspirujący wieczór przy kawie!
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
HotSpot Beach Bar
Miasto Wrocław
Park Generała Andersa
Synagoga pod Białym Bocianem
Hala sportowa IX Liceum Ogólnokształcącego
Hala Stulecia we Wrocławiu
Odra Centrum
Kąpielisko Staw Królewiecki
Park Lesława Węgrzynowskiego
Dom Handlowy Renoma
ZOO Wrocław
Hala IASE