- TERMINY: Zakończyło się 25.04.2025 (1 rok temu)
- Miejsce: Narodowe Forum Muzyki (NFM) Wrocław
- BILETY: Wstęp biletowany
materiały organizatora
FILTRUJ
Zapraszamy na cykl przygotowany z myślą o posiadaczkach i posiadaczach abonamentów symfonicznych. Tym razem organizowane jest spotkanie ze śpiewakiem Michaelem Nagyem.
Podczas spotkań z artystami i organizatorami koncertów NFM Filharmonii Wrocławskiej będziemy rozmawiać o ich pracy, o powstawaniu muzyki i jej wpływie na ludzkie życie, wywoływanych przez nią emocjach, o procesie kształcenia i o zainteresowaniach pozamuzycznych. Uchylimy kulisy życia prywatnego gości i odpowiemy na pytania słuchaczy.
Spotkania poprowadzi Agnieszka Ostapowicz / Dorota Żak.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Hala Stulecia we Wrocławiu
Synagoga pod Białym Bocianem
Odra Centrum
Park Generała Andersa
HotSpot Beach Bar
Hala IASE
ZOO Wrocław
Dom Handlowy Renoma
Hala sportowa IX Liceum Ogólnokształcącego
Park Lesława Węgrzynowskiego
Kąpielisko Staw Królewiecki
Miasto Wrocław