Rok temu rozpoczęliśmy przygotowania do pierwszego wrocławskiego Panelu Obywatelskiego. Plany pierwotne pokrzyżowała nam pandemia. Wbrew trudnościom, miesiąc temu rozpoczęły się spotkania panelistek i panelistów.
Za nami kolejny dzień obrad pierwszego Wrocławskiego Panelu Obywatelskiego. Problemem rozważanym 12 września był wybór środka komunikacji, optymalnego dla połączenia z centrum miasta pięciu osiedli: Maślic, Muchoboru Wielkiego, Jagodna, Ołtaszyna/Partynic oraz Psiego Pola.
Zapoznajcie się z dokumentację związaną z przebiegiem Panelu: nagrania wystąpień, prezentacje, pytania uczestników i odpowiedzi UM oraz ekspertów.
Trwają rozmowy prowadzone w ramach pierwszego Wrocławskiego Panelu Obywatelskiego. W sobotę 5 września odbyło się pierwsze z zaplanowanych spotkań edukacyjnych, podczas którego paneliści mieli okazję zapoznać się z wystąpieniami ekspertów oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych i rad osiedli.
3 września 2020 r. rozpoczął się pierwszy Wrocławski Panel Obywatelski. Tematem jest usprawnienie przemieszczania się po Wrocławiu, uwzględniające poprawę jakości życia oraz ochronę klimatu. Podczas pierwszego roboczego spotkania w Sali MCS na Stadionie Olimpijskim, poruszono m.in. tematy finansowego kontekstu konsultowanych rozwiązań oraz metodologii dalszej pracy.
3 września 2020 rusza pierwszy wrocławski Panel Obywatelski. Poświęcony jest zagadnieniom związanym z transportem miejskim. Głos w dyskusji może jednak zabrać każdy wrocławianin. Na stronie Panelu uruchomiony został w tym celu formularz opinii.
Reklama