Oprowadzanie autorskie po wystawie Kasia Kmita/ Warstwy z promocją katalogu
- TERMINY: Zakończyło się 03.01.2025 (1 rok temu)
- Miejsce: Galeria Miejska
- BILETY: Wstęp wolny
FILTRUJ
Galeria Miejska we Wrocławiu zaprasza na oprowadzanie autorskie z Kasią Kmitą po wystawie Kasia Kmita/Warstwy. Artystka opowie ciekawostki na temat prezentowanych dzieł, objaśni proces powstawania prac i zabierze Gości w podróż po jej Wrocławiu. Wydarzenie będzie połączone z promocją katalogu ekspozycji. Zapraszamy 3 stycznia (piątek) o godzinie 17:30.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Muzeum Pana Tadeusza
Muzeum Pana Tadeusza
BWA Wrocław Główny
Centrum Historii Zajezdnia
Hala Stulecia we Wrocławiu
CAL Plac Grunwaldzki
galeria SIC! BWA Wrocław
Sky Tower
Żyjnia BWA Wrocław
Hala IASE
Centrum Historii Zajezdnia
Studio BWA Wrocław