Wernisaż z muzyką: „Bliskość w oddaleniu - Polska i Hiszpania w obiektywie”
- TERMINY: Zakończyło się 26.01.2025 (1 rok temu)
- Miejsce: Wrocławski Klub Formaty
- BILETY: Wstęp wolny
FILTRUJ
Raz w miesiącu we Wrocławskim Klubie Formaty odbywają się wernisaże z muzyką – wydarzenia, podczas których dochodzi nie tylko do spotkania, ale i korespondencji pomiędzy muzyką a sztukami plastycznymi. Wystawa poprzedzona jest koncertem, mającym na celu wprowadzenie w klimat prezentowanych dzieł.
Ekspozycja „Bliskość w oddaleniu - Polska i Hiszpania w obiektywie” to podróż po dwóch pozornie kontrastowych kulturach, widziana oczami utalentowanej fotografki, Kai Gomez-Cabrero. Poprzez jej obiektyw będzie można zobaczyć zbiór prostych chwil, intymnych momentów czy pięknych krajobrazów, ukazujących zarówno podobieństwa, jak i różnice między tymi dwoma krajami.
Wernisaż rozpocznie koncert chwytającej za serce muzyki hiszpańskiej, rzewnych madrygałów oraz temperamentnych instrumentali. Zespół Quinteto Sureño poniesie nas w najdalsze zakątki Hiszpanii.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Muzeum Pana Tadeusza
Centrum Historii Zajezdnia
Studio BWA Wrocław
Żyjnia BWA Wrocław
Muzeum Pana Tadeusza
galeria SIC! BWA Wrocław
CAL Plac Grunwaldzki
BWA Wrocław Główny
Hala Stulecia we Wrocławiu
Hala IASE
Sky Tower
Centrum Historii Zajezdnia