- TERMINY: Zakończyło się 13.09.2025 (9 miesięcy temu)
- Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika
- BILETY: Wstęp wolny
FILTRUJ
Wrzesień to ostatnia okazja, aby wziąć udział w plenerowych działaniach. Zatem w sobotę 13 września o godz. 10:00 Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika zaprasza do udziału w Plenerze Plastycznym współorganizowanym z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego.
Wrześniowym motywem pleneru będzie „Natura w sepii”. Podczas plenerów uczestnicy korzystają z własnych materiałów plastycznych. Ze względu na temat konkursu, organizatorzy proponują zaopatrzyć się w brązowe kredki lub węgiel.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
HotSpot Beach Bar
Odra Centrum
Miasto Wrocław
Dom Handlowy Renoma
Hala IASE
Park Lesława Węgrzynowskiego
Hala sportowa IX Liceum Ogólnokształcącego
ZOO Wrocław
Hala Stulecia we Wrocławiu
Park Generała Andersa
Synagoga pod Białym Bocianem
Kąpielisko Staw Królewiecki