- TERMINY: Zakończyło się 30.09.2025 (8 miesięcy temu)
- Miejsce: Arboretum Wojsławice
- BILETY: Wstęp biletowany
FILTRUJ
Zapraszamy na ekspozycję obiektów rzeźbiarskich, które usytuowane zostały na terenie Arboretum Wojsławice. Rzeźby wykonane w różnorodnych technikach wpiszą się w krajobraz parku i ogrodu tworząc tu nowe konteksty w odpowiedzi na stanowiące tytuł wystawy hasło „W Naturze”.
Autorzy rzeźb to pracownicy, absolwenci oraz studenci Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu; reprezentują Wydział Rzeźby i Mediacji Sztuki oraz Wydział Ceramiki i Szkła. Ich dzieła podziwiać będzie można w Arboretum przez cały sezon letni.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
ZOO Wrocław
Hala IASE
Park Lesława Węgrzynowskiego
Park Generała Andersa
Synagoga pod Białym Bocianem
Hala Stulecia we Wrocławiu
HotSpot Beach Bar
Dom Handlowy Renoma
Kąpielisko Staw Królewiecki
Hala sportowa IX Liceum Ogólnokształcącego
Odra Centrum
Miasto Wrocław