Akcja rejestracji potencjalnych Dawców szpiku na wrocławskich uczelniach!
- TERMINY: Zakończyło się 13.04.2025 (1 rok temu)
- Miejsce: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
- BILETY: Wstęp wolny
FILTRUJ
Już wkrótce na trzech wrocławskich uczelniach – Politechnice Wrocławskiej, Uniwersytecie Przyrodniczym i Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu – rozpocznie się wyjątkowa akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku.
Organizowana przez studentów przy wsparciu Fundacji DKMS, ma na celu promowanie idei dawstwa szpiku wśród społeczności akademickiej i nie tylko. Nowotwory krwi mogą dotknąć każdego, a dla wielu pacjentów przeszczep szpiku to jedyna szansa na wyzdrowienie. Niestety, znalezienie zgodnego dawcy nie jest łatwe, dlatego każda nowa osoba w bazie DKMS zwiększa szanse na ratunek dla potrzebujących. Rejestracja jest szybka, prosta i bezbolesna – wystarczy wypełnić formularz i pobrać wymaz z policzka. Ten niewielki gest może kiedyś uratować komuś życie.
Akcja potrwa od 7 do 13 kwietnia, a stanowiska rejestracyjne będą dostępne na każdej z uczelni. Dołącz do nas i pomóż budować bazę potencjalnych dawców szpiku. Wystarczy chwila, by zrobić coś naprawdę ważnego! Więcej informacji o dawstwie szpiku można znaleźć na stronie Fundacji DKMS.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Miasto Wrocław
HotSpot Beach Bar
Park Lesława Węgrzynowskiego
Centrum Kultury Agora
Hala IASE
Barbara
Skwer Wrocławianek
Synagoga pod Białym Bocianem
Dom Handlowy Renoma
Odra Centrum
Park Generała Andersa
Kąpielisko Staw Królewiecki