- TERMINY: Zakończyło się 28.03.2025 (1 rok temu)
- Miejsce: Narodowe Forum Muzyki (NFM) Wrocław
- BILETY: Wstęp biletowany
materiały organizatora
FILTRUJ
Zapraszamy na cykl przygotowany z myślą o posiadaczkach i posiadaczach abonamentów symfonicznych. Tym razem spotkamy się z dyrygentem Giancarlem Guerrero.
Podczas spotkań z artystami i organizatorami koncertów NFM Filharmonii Wrocławskiej będziemy rozmawiać o ich pracy, o powstawaniu muzyki i jej wpływie na ludzkie życie, wywoływanych przez nią emocjach, o procesie kształcenia i o zainteresowaniach pozamuzycznych. Uchylimy kulisy życia prywatnego gości i odpowiemy na pytania słuchaczy. Spotkania poprowadzi Agnieszka Ostapowicz / Dorota Żak.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Synagoga pod Białym Bocianem
ZOO Wrocław
Hala Stulecia we Wrocławiu
Miasto Wrocław
HotSpot Beach Bar
Park Generała Andersa
Hala sportowa IX Liceum Ogólnokształcącego
Odra Centrum
Park Lesława Węgrzynowskiego
Kąpielisko Staw Królewiecki
Hala IASE
Dom Handlowy Renoma