Do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszeni są właściciele firm i członkowie rodzin zaangażowani w prowadzenie przedsiębiorstwa oraz pokolenie sukcesorów, czyli następców przygotowujących się do zarządzania w przyszłości biznesem rodzinnym.
To okazja do spotkania przedsiębiorców i wymiany doświadczeń oraz rozmowy z ekspertami z obszarów zarządzania, prawa, handlu, marketingu i wielu innych, mających bezpośredni wpływ na prowadzenie firmy.

Kongres Firm Rodzinnych
Spotkania / Konferencje Haston City Hotel
Zaplanowane są m.in.: dyskusje i prezentacje związane z innowacyjnymi modelami sukcesji, pokazujące rolę kobiet i partnerstwa w sukcesie firmy rodzinnej, poświęcone zarządzaniu pracownikami firmy rodzinnej oraz podkreślające rolę aktywności zagranicznej w budowaniu przewagi konkurencyjnej.
Rejestracja na stronie www.wsb.pl/wroclaw/kongres-firm-rodzinnych.
Własność zobowiązuje
„Tegoroczna edycja Kongresu odbywać się będzie pod hasłem „Własność zobowiązuje” co oznacza, że chcemy analizować różne problemy z obszaru zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem rodzinnym poprzez pryzmat odpowiedzialności za przyszłość, rozwój, otoczenie i ciągłość działania, ale też za swoich pracowników i za swoje rodziny - zapowiada dr hab. Krzysztof Safin, prof. WSB, inicjator i twórca Kongresu Firm Rodzinnych.
Ponad 330 uczestników w 2019 r.
W poprzedniej edycji Kongresu Firm Rodzinnych uczestniczyło 330 osób, przeprowadzono 5,5 godziny rozmów plenarnych, wystąpiło 29 mówców i odbyło się 18 godzin warsztatów prowadzonych przez 6 ekspertów.
W gronie prelegentów byli przedstawiciele m.in. takich firm, jak: Inglot, Zieta Prozessdesign Studio, Kaczmarski Group, Runoland Sp. z o. o., NavSim Polska Sp. z o.o., PPH VITBIS Sp. z o.o., Unilight Polska Sp. z o.o. czy Huta Szkła Kryształowego Julia.
materiały prasowe